RAZ-RED

 

RAZREDNIK POUČUJE PREDMETE POGOVORNA URA ZA UČENCE GOVORILNA URA ZA STARŠE ELEKTRONSKI NASLOV ZA NUJNA SPOROČILA
Kdaj? Kje?
6. a Emir Begić  Angleščina, 4. B, 6.-9. r. torek 7.30–8.15 Četrtek 10.15–11.00 Kabinet TJA pri 36 emir.begic@druga-os.si
6. b Veronika Gnamuš

slovenščina, 6. r.,

IP gledal. klub, 7., 8. r., filmska vzgoja, šolsko novinarstvo

Petek 7.30–8.15 Četrtek 10.15–11.00 učilnica 21 veronika.gnamus@druga-os.si
7. a Nejc Žagar

Matematika 6.-9. r. , tehnika in tehnologija 6.-8. r.,

IP Obdelava gradiv umetne mase, kovine, robotika v tehniki, elektrotehnika

Torek 7.30-8.15 Ponedeljek 10.15-11.00 Kabinet TIT pri učilnici 11 nejc.zagar@druga-os.si
7. b Helena Zmagaj

Šport 6.-9. Razred

IP Šport za zdravje, šport za sprostitev

Ponedeljek 7.30-8.15 Četrtek8.20-9.05 Kabinet športnih pedagogov v športni hali helena.zmagaj@druga-os.si
7. c Alenka Pongrac Angleščina 6.-9. razred Sreda 7.30-8.15 Torek 11.05-11.50 Kabinet TJA alenka.pongrac@druga-os.si
8. a Irena Gaber

zgodovina 6., 7., 8. r.,

DKE 7., R, 8. R,

OPB

Četrtek 12.45-13.30 Sreda 11.05-11.50 Kabinet GEO/ZGO pri učilnici 34 irena.gaber@druga-os.si
8. b Katja Perše Paradiž

Matematika 6. b, 7. c

tehnika in tehnologija, 6.–8. r.,

IP obdelava gradiv les

Petek 7.30-8.15 Petek 11.05-11.50 Učilnica 11 katja.perse@druga-os.si
8. c Majda Areh Novak

Šport, 4.,d, 6.-9. r.,

IP Izbrani šport košarka, NIP ŠPO Pameče

Ponedeljek, 12.40-13.30 Petek 9.15-10.00 Kabinet športnih pedagogov v športni hali majda.areh.novak@druga-os.si
9. a Anita Pokržnik

Matematika, 6.–9. r., fizika 9.a,

IP Zvezde in vesolje

Četrtek 7.30-8.15 Sreda 11.05-11.50 Kabinet MAT pri 30 anita.pokrznik@druga-os.si
9. b Dušan Klemenčič

matematika, 7.-9. r.,

fizika, 8. in 9. r.

Ponedeljek 7.30-8.15 Torek 11.55-12.40 Kabinet FIZ pri 31 dusan.klemencic@druga-os.si
9. c Saša Polanc

Slovenščina, 7.–9. r.,

 

Sreda 7.30-8.15 Torek 10.15-11.00 Kabinet SLJ pri  učilnici36 sasa.polanc@druga-os.si

(Skupno 699 obiskov, današnjih obiskov 1)