UČITELJ PREDMETI POGOVORNA URA ZA UČENCE GOVORILNA URA ZA STARŠE
Kdaj? e-naslov
Majda Areh Novak ŠPO, IZŠK, ŠZS sreda, 7.30-8.15 ponedeljek, 11.0511.50 majda.areh-novak@druga-os.si
Jože Brunčko LUM, LSN 1, 2, 3, OPB četrtek, 12.4513.30 torek, 10.1511.00 joze.bruncko@druga-os.si
Katja Jenko MAT po dogovoru po dogovoru (glej Pameče) katja.jenko@druga-os.si
Tanja Jeseničnik DKE, OPB sreda, 7.308.15 torek, 10.1511.00 tanja.jesenicnik@druga-os.si
Nina Gracej MAT, MAD7      
Helena Krušič NIP TJA, TJA ponedeljek, 12.4513.30 ponedeljek, 9.109.55 helena.krusic@druga-os.si
Vladka Mori GUM, OPZ, MPZ ponedeljek, 12.4513.30 torek, 8.20−9.05 vladka.mori@druga-os.si
Katja Perše Paradiž MAT, TIT, OGL sreda, 7.30–8.15 ponedeljek, 11.0511.50 katja.perse@druga-os.si
Urška Plaznik TJA petek (sodi teden), 8.209.05 petek (lihi teden), 8.209.05 urska.plaznik@druga-os.si
Alenka Pongrac TJA ponedeljek (lihi teden), petek (sodi teden), 7.308.15 četrtek (sodi teden), 10.1511.00, sreda (lihi teden), 7.308.15 alenka.pongrac@druga-os.si
Alenka Puc SLJ po dogovoru četrtek, 10.1511.00 alenka.puc@druga-os.si
Žan Ribič RAP ŠPO po dogovoru četrtek, 8.209.05 zan.ribic@druga-os.si
Marta Rubin SLJ po dogovoru dnevno po pouku po dogovoru marta.rubin@druga-os.si
Janja Šerbinek SLJ petek, 7.308.15 torek, 10.1511.00 janja.serbinek@druga-os.si
Nejc Žagar MAT, TIT, OGU, RVT, EZR po dogovoru sreda, 10.1511.00 nejc.zagar@druga-os.si
Timotej Žohar NIP RAČ, ROM po dogovoru po dogovoru timotej.zohar@druga-os.si

 

(Skupno 3.105 obiskov, današnjih obiskov 1)