UČITELJ PREDMET POGOVORNA URA ZA UČENCE GOVORILNA URA ZA STARŠE ELEKTRONSKI NASLOV ZA NUJNA SPOROČILA
Kdaj? Kje?
Jože Brunčko Likovna umetnost, 6., 7., 8., 9. r., IP likovno snovanje I, II Torek, 12.45-13.30 Ponedeljek, 12.40-13.30 Učilnica 9 joze.bruncko@druga-os.si
Metka Čas

Naravoslovje 6. a, 7. a, b, c

Biologija 8. 9. r

Torek 12.45-13.30 Ponedeljek 10.15-11.00 Kabinet pri učilnici 32 metka.cas@druga-os.si
Alenka Duler Geografija, 6., 7., 9. r., zgodovina, 9. r. Četrtek 7.45-8.15 Torek 8.20-9.05 Kabinet pri učilnici 34 alenka.duler@druga-os.si
Tanja Grum

Geografija 7. c, 8. R

IP Nemščina

NIP Nemščina

Po dogovoru Torek 8.20-9.05 Kabinet SLJ pri učilnici 36 tanja.grum@druga-os.si
Jasna Jeromel Angleščina, 1.-3. r., 4. A in 4. c Ponedeljek–četrtek 12.40-12.50 Petek 9.10-9.55 Kabinet TJA (35) jasna.jeromel@druga-os.si
Ladislav Kuzma nadomešča Nataša Kavšak Šport 4. a, 4. b, 5. d Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Torek 11.55-12.40

Zbornica/

kabinet pri AMD

natasa.kavsak@druga-os.si
Jožica Marzelj Šport 5.b, 6,-9., NIP šport, izbrani šport odbojka Sreda 12.45-13.30 Sreda 9.10-9.55 Kabinet športnih pedagogov jozica.jug@druga-os.si
Vladka Mori

Glasbena umetnost, 5.–9. r.,

otroški pevski zbor 2. triade,

mladinski pevski zbor,

IP glasbeni projekt

Četrtek 13.30-14.15 Četrtek 11.55-12.40 Kabinet GUM

vladka.mori@druga-os.si

 

Petra Račnik

Naravoslovje 6. b, c

Kemija 8., 9. R

IP Sodobna priprava hrane, Poskusi v kemiji

Torek 14.30 Sreda 10.15-11.00 Kabinet pri učilnici 32 petra.racnik@druga-os.si
Marta Rubin

Slovenščina, 9. r.,

pomočnica ravnateljice

Po dogovoru dnevno po pouku Po dogovoru Pisarna pomočnice ravnateljice marta.rubin@druga-os.si
Janja Šerbinek Slovenščina 7.-9. r. Ponedeljek 7.30-8.15 in po dogovoru Ponedeljek 11.05-11.50 Kabinet SLJ pri učilnici 36 janja.serbinek@druga-os.si
Janja Vasiljevič

Angleščina 5. C, 5. D, 6. C, 8. In 9. razred

 

Torek, petek 7.15-7.30 po sodem urniku, 8.00-8.15 po lihem urniku Ponedeljek 11.05-11.50 Kabinet TJA (35) janja.vasiljevic@druga-os.si
Timotej Žohar

Matematika, 9. r., predmeti s področja računalništva

 

ponedeljek, 12.40-13.30 torek, 8.20-9.05 Računalniška učilnica timotej.zohar@druga-os.si

(Skupno 673 obiskov, današnjih obiskov 1)