PREDMET IME TEKMOVANJA ZA RAZRED ŠOLSKO REGIJSKO DRŽAVNO
Slovenščina Mehurčki 1.–3. četrtek, 2. 4. 2020

 

/

/
Cankarjevo tekmovanje 4.–7. torek, 12. 11. 2019 / /
8., 9. torek, 12. 11. 2019

sreda,

9. 1. 2020

sobota,

7. 3. 2020

Matematika Matematični kenguru – za bronasto priznanje 1.–4.

četrtek,

19. 3. 2020

/ /
Tekmovanje za Vegovo priznanje 5.–9.

četrtek,

19. 3. 2020

/

 

sobota,

18. 4. 2020

Angleščina Tekmovanje iz angleščine 9. četrtek, 14. 11. 2019

sreda,

15. 1. 2020

torek,

17. 3. 2020

Angleški jezik za 8. razred 8. ponedeljek, 21. 10. 2019 / ponedeljek, 25. 11. 2019
Angleški jezik za 7. razred 7.

petek,

31. 1. 2020

/

petek,

28. 2. 2020

Nemščina Tekmovanje iz znanja nemščine 9.

četrtek,

21. 11. 2019

/

četrtek,

12. 3. 2020

Biologija Tekmovanje za Proteusovo priznanje 8., 9. sreda, 16. 10. 2019 / petek, 29. 11. 2019
Kemija Tekmovanje za Preglovo priznanje 8., 9. ponedeljek, 20. 1. 2020 / sobota, 4. 4. 2020
Fizika Tekmovanje za Stefanovo priznanje 8., 9.

sreda,

5. 2. 2020

petek,

27. 3. 2020

petek,

9. 5. 2020

Geografija Tekmovanje iz znanja geografije 6.–9. sreda, 11. 12. 2019

četrtek,

13. 2. 2020

petek,

17. 4. 2020

Zgodovina Tekmovanje iz znanja zgodovine 8.–9.

torek,

3. 12. 2019

torek,

4. 2. 2020

sobota,

14. 3. 2020

Sladkorna bolezen Tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni 7.-9.

petek,

11. 10. 2019

/ sobota, 16. 11. 2019
Logika Tekmovanje iz logike 4.–6.

četrtek,

26. 9. 2019

/ /
7.–9.

četrtek,

26. 9. 2019

/

sobota,

19. 10. 2019

Vesela šola Tekmovanje iz Vesele šole 4.–9.

sreda,

11. 3. 2020

/

sreda,

8. 4. 2020

Astronomija Tekmovanje za Dominkovo priznanje 7.-9. četrtek, 5. 12. 2019 / sobota, 11. 1. 2020
Računalništvo Bober 2.-5. ponedeljek, 11.-15. 11. 2019 sobota, 18. 1. 2020
Čebelarstvo Srečanje in tekmovanje mladih čebelarjev 1.-7. april 2020 sobota, 4. 5. 2020
Več področij Mladi raziskovalci Koroške 7.-9. marec 2020 april 2020 ponedeljek, 18. 5. 2020
Prometna vzgoja S kolesom v prometu 8. april 2020 maj 2020 junij 2020
Tehnika Konstruktorstvo in tehnologija obdelave materialov 7.-9. do 15. 2. 2019 petek, 3. 4. 2020 sobota, 16. 5. 2020
Tehnika Robotika, elektronika 7.-9. Feb.-april 2020 april 2020

Za določena tekmovanja datumi še niso znani. Šola se bo vanje vključevala po interesu učencev in po možnostih zagotavljanja ustreznih mentorjev.

(Skupno 136 obiskov, današnjih obiskov 1)