Tekmovanja so razdeljena v dve skupini – v t. i. interesna tekmovanja, ki potekajo samo na šolski ravni, in na selekcijska tekmovanja, kjer poleg šolskega potekata tudi področno in državno tekmovanje ali šolsko in državno tekmovanje.

TEKMOVANJA IZ ZNANJA

PREDMET IME TEKMOVANJA ZA RAZRED ŠOLSKO ORGANIZATOR REGIJSKO DRŽAVNO
Slovenščina Cankarjevo tekmovanje 1.–7. 4. 4. 2023 ob 11.00 Veronika Gnamuš / /
8., 9. 29. 11. 2022 ob 13.00 Veronika Gnamuš 17. 1. 2023 ob 14.00 11. 3. 2023 ob 10.00
Matematika Matematični kenguru – za bronasto priznanje 1.–4. 16. 3. 2023 ob 13.00 Anita Pokržnik / /
Tekmovanje za Vegovo priznanje 5.–9. 17. 3. 2023 ob 13.00 Anita Pokržnik 5. 4. 2023 ob 13.00 22. 4. 2023 ob 9.00
Angleščina Tekmovanje iz angleščine

8.,

9.

22 11. 2022 ob 13.00 Janja Vasiljevič Alenka Pongrac / 30. 3. 2023 ob 14.00
Angleški jezik za 7. razred 7. Do 15. 2. 2023 Emir Begić / Do 22. 3. 2023
Angleščina za 6. razred 6. 14. 12. 2022 ob 13.00 Alenka Pongrac / 21. 2. 2022 ob 14.00
Nemščina Tekmovanje iz znanja nemščine 8., 9. 17. 11. 2022 ob 13.00 Tanja Grum / 23. 3. 2023 ob 14.00
Biologija Tekmovanje za Proteusovo priznanje 8., 9. 19. 10. 2022 ob 13.00 Metka Čas / 2. 12. 2022 ob 15.00
Kemija Tekmovanje za Preglovo priznanje 8., 9. 16. 1. 2023 ob 14.00 Petra Račnik 25. 3. 2023 ob 9.00 6. 5. 2023 ob 12.00
Fizika Tekmovanje za Stefanovo priznanje 8., 9. 15. 2. 2023 ob 13.00 Anita Pokržnik 13. 4. 2023 ob 14.00 13. 5. 2023 ob 10.00
Geografija Tekmovanje iz znanja geografije 6.–9. 15. 11. 2022 ob 13.00 Tanja Grum   1. 4. 2023 ob 10.00
Zgodovina Tekmovanje iz znanja zgodovine 8.–9. 6. 12. 2022 ob 13.00 Irena Gaber   9. 3. 2023 ob 14.00
Sladkorna bolezen Tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni 7.-9. 14. 10. 2022 ob 13.00 Minka Koprivnik Zih   19. 11. 2022 ob 11.00
Logika Tekmovanje iz logike 4.–6. 29. 9. 2022 ob 14.00 Katja Perše Paradiž / /
7. 29. 9. 2022 ob 14.00 Katja Perše Paradiž   22. 10. 2022 ob 9.00
8., 9. 29. 9. 2022 ob 14.00 Katja Perše Paradiž 22. 10. 2022 ob 9.00 12. 11. 2022 ob 10.00
Vesela šola Tekmovanje iz Vesele šole 4.–9. 8. 3. 2023 ob 13.00 Irena Gaber   12. 4. 2023 ob 14.00
Cici vesela šola Tekmovanje iz cici vesele šole 1.-3. 19. 3. 2023 Nataša Kavšak    
Astronomija Tekmovanje za Dominkovo priznanje (8., 9)/ Utrinek (6., 7.) 6.-9. 7. 12. 2022 ob 13.30 Anita Pokržnik   14. 1. 2023 ob 10.00
Tehnika Konstruktorstvo in tehnologija obdelave materialov 6.-9.   Nejc Žagar 31. 3. 2023 ob 14.00 13. 5. 2023 ob 9.00
Tehnika Robotika 8.,9.   Nejc Žagar feb.-april 2023 april 2023
Računalništvo Tekmovanje Bober 6.-9. med 7. 11. 2022
in 18. 11. 2022
Dušan Klemenčič 7. 1. 2023 ob 9.00  
MČ RK Spoznajmo dejstva o alkoholu 6. Februar Minka Koprivnik Zih, Boža Boežna Lesjak april 2023  
Več področij Mladi raziskovalci Koroške 7.-9. marec 2023 Različni mentorji glede na interes učencev april 2023 15. 5. 2023 ob 9.00

ŠPORTNA TEKMOVANJA

Datume občinskih in področnih tekmovanj bodo uskladili športni pedagogi, končni datumi tekmovanj, ki se jih bodo udeležili naši učenci, če se bodo tja uvrstili, pa so:

6. 10. 2022 Atletika ekipno, finale
14.1.2023 Šah, posamezniki finale
17. 3. 2023 Badminton, posamezniki finale
24. 3. 2023 Košarka, letnik 2008, finale
5.4. 2023 Badminton, ekipno finale
12.4.2023 Odbojka, finale letnik 2008
19.4.2023 Judo finale
20.4.2023 Rokomet, učenci letnik 2008, finale
21.4.2023 Rokomet, učenke letnik 2008, finale
9.5.2023 Nogomet, letnik 2008, finale
2.6. 2023 Šolski plesni festival
5.6.2023 Akvatlon
7.6.2023 Atletika posamezno, finale

 

(Skupno 452 obiskov, današnjih obiskov 1)