UČITELJI RAZREDNIKI
RAZRED RAZREDNIK POGOVORNA URA ZA UČENCE GOVORILNE URE NASLOV ZA NUJNA ELEKTRONSKA SPORČILA
Kdaj? Kje?

1. c

 

Ksenija Toth Dnevno 15 min. pred poukom Ponedeljek, 11.55-12.40 Soba za starše ksenija.toth@druga-os.si
2. c Vesna Vinarnik Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Sreda 10.15-11.00 Učilnica 2.c vesna.vinarnik@druga-os.si
3. c Branka Strmčnik Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Sreda 9.05-9.55 Učilnica 3.c Branka.strmcnik@druga-os.si
4. c Saša Keserin Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Ponedeljek 9.10-9.55 Učilnica 4. c sasa.keserin@druga-os.si
5. c Sabina Lorber Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Torek 11.55-12.40 Soba za starše sabina.lorber@druga-os.si
6. c Jožica Oletič Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Sreda 11.05-11.50 Soba za starše jozica.oletic@druga-os.si

 

UČITELJ UČI POGOVORNA URA ZA UČENCE GOVORILNE URE  
Kdaj? Kje? NASLOV ZA NUJNA ELEKTRONSKA SPORČILA
Anica Hribernik OPB, JV Dnevno 10 minut po OPB Sreda  11.55-12.40 Soba za starše anica.hribernik@druga-os.si
Nataša Naglič OPB Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Četrtek 8.20-9.05 Soba za starše natasa.naglic@druga-os.si
Janja Vasiljevič Angleščina, 5., 6. razred Ponedeljek in četrtek 8.00-8.15 Na centralni šoli oz. po dogovoru Centralna šola janja.vasiljevic@druga-os.si
Jasna Jeromel Angleščina 1.-3. R, 4. B, 4.c Po dogovoru z učenci tudi na podružnici jasna.jeromel@druga-os.si
Tanja Grum NIP nemščina tanja.grum@druga-os.si
Majda Areh Novak

Šport  4.- 6. r.,

NIP šport

majda.areh-novak@druga-os.si
Alenka Duler Geografija, 6. C alenka.duler@druga-os.si
Petra Račnik Naravoslovje, 6. c petra.racnik@druga-os.si
Vladka Mori Glasba, 5. c vladka,mori@druga-os.si
Timotej Žohar NIP Računalništvo timotej.zohar@druga-os.si

*Govorilne ure teh učiteljev lahko obiščete na centralni šoli ali se individualno dogovorite za srečanje na podružnici Pameče-Troblje.

(Skupno 343 obiskov, današnjih obiskov 1)