RAZRED RAZREDNI-ČARKA POGOVORNE URE ZA UČENCE GOVORILNE URE ELEKTRONSKI NASLOV ZA NUJNA SPOROČILA
Kdaj? Kje?  

1. a

 

Branka Karel Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Ponedeljek, 11.55-12.40 Kabinet 1. razredov branka.karel@druga-os.si
Jožica Kastelec Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Ponedeljek 8.20-9.05 Kabinet pri 1. razredih jozica.kastelec@druga-os.si
1. b Anita Dokl Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Ponedeljek 11.55-12.40 Kabinet pri 3. razredih anita.dokl@druga-os.si
Dominika Peršak Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Četrtek 11.55-12.40 Kabinet pri 1. razredih

dominika.persak@druga-os.si

 

2. a Katja Jenko Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Četrtek 9.10-9.55 Kabinet pri 1. razredih katja.jenko@druga-os.si
2. b Olga Bauer Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Torek 11.05-11.50 Kabinet pri 1. razredih olga.bauer@druga-os.si
3. a Katja Uršič Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Torek 8.20-9.05 Kabinet pri 3. razredih katja.ursic@druga-os.si
3. b Nives Kodrun Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Sreda 11.55-12.40 Kabinet pri 3. razredih nives.kodrun@druga-os.si
4. a Boža Božena Lesjak Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Petek 10.15-11.00 Učilnica 4. A boza-bozena.lesjak@druga-os.si
4. b Jožica Vajt Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Petek 7.30-8.15 Kabinet pri 3. razredih jozica.vajt@druga-os.si
5. a Emilija Počič Dnevno 10 minut pred poukom Četrtek 12.45-13.30 Učilnica 5. a emilija.pocic@druga-os.si
5. b Natalija Javornik Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Torek, 10.15-11.00 Kabinet pri AMD natalija. javornik@druga-os.si
Nadomešča Minka Koprivnik Zih Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Torek, 10.15-11.00 Kabinet pri AMD minka.koprivnik-zih@druga-os.si
5. d Tatjana Glavič Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Četrtek 10.15-11.00 Kabinet pri 5. razredih tatjana.glavic@druga-os.si

UČITELJI V ODDELKIH PODALJAŠNEGA BIVANJA

UČITELJICA GOVORILNE URE POGOVORNE URE ZA UČENCE ELEKTRONSKI NASLOV ZA NUJNA SPOROČILA
Kdaj? Kje?
Dominika Peršak Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Četrtek 11.55-12.40 po končanem OPB dnevno 10 minut dominika.persak@druga-os.si
Jožica Kastelec Dnevno 10 min. pred poukom in po njem Ponedeljek 8.20-9.05 po končanem OPB dnevno 10 minut jozica.kastelec@druga-os.si
Helena Krušič torek 11.55-12.40 kabinet 3. razredov po končanem OPB dnevno 10 minut Helena.krusic@druga-os.si
Irena Rihtarič torek, 11.55-12.40 kabinet pri 3. razredih po končanem OPB dnevno 10 minut irena.rihtaric@druga-os.si
Polona Vajt sreda 11.55-12.40 kabinet pri 3. razredih po končanem OPB dnevno 10 minut polona.vajt@druga-os.si
Nataša Kavšak torek, 11.55-12.40 kabinet pri AMD po končanem OPB dnevno 10 minut Natasa.kavsak@druga-os.si
Irena Gaber Sreda 11.05-11.50 Kabinet GEO/ZGO pri učilnici 34 po končanem OPB 10 minut Irena.gaber@druga-os.si
Veronika Gnamuš četrtek, 10.15-11.00 Učilnica 21 po končanem OPB 10 minut veronika.gnamus@druga-os.si
Jerneja Kvasnik Ponedeljek, 10.15-11.00 knjižnica po končanem OPB 10 minut jerneja.kvsanik@druga-os.si

Zaradi navodil Ministrstva za kulturo, znanost, šolstvo in šport moramo skupine že po prvi uri podaljšanega bivanja združevati. Tako so v skupinah prisotni tudi učitelji, zadolženi za druge skupine, in učitelji, ki nadomeščajo. Ker se pogosto zgodi, da učitelji ne poznajo vseh staršev in drugih spremljevalcev, ki prihajajo po otroke v oddelke podaljšanega bivanja, vas prosimo, da učitelju poveste, po koga ste prišli.

(Skupno 702 obiskov, današnjih obiskov 1)