Razredniki skličejo roditeljske sestanke najmanj trikrat letno (september, februar in maj). Prvi sestanek je v septembru. Na njem razredniki starše seznanijo z organizacijo in programom šole. Drugi roditeljski sestanek, ki je po navadi v mesecu februarju je namenjen analizi učno-vzgojnega delovanja oddelka. V sklopu roditeljskih sestankov so staršem ponujena predavanja na temo samostojnosti in dobrih medsebojnih odnosov.

Vse starše vabimo tudi na:

• božično-novoletni bazar, 21. 11. 2017,
  • predavanje ge. Zdenke Zalokar Divjak, 12. 2. 2018 (Vzgoja volje in vztrajnosti in prenašanje porazov),
  • prireditev za starše,
  • dan zdravja, 7. 4. 2018.

PREDVIDENE TEME drugih sestankov, ki smo jih izbrali glede na največje število želja staršev.

Razredi Tema Izvajalec
Razredna stopnja

1. – 3. razred

Zaupam si, zmorem sam

Simona Levc
2. razred Premagujemo začetne težave opismenjevanja in bralna kultura

Simona Levc

Nada Žunec

3. razred Neobvezni izbirni predmeti Marta Rubin
Predmetna stopnja
6. razred NPZ in izbirni predmeti Helena Gaberšek, Marta Rubin
7. razred Komunikacija z najstnikom Simona Levc
8. razred Postavljam si realne cilje in si prizadevam, da bi jih dosegel Simona Levc
9. razred Poklicno usmerjanje in NPZ

Helena Gaberšek,

Marta Rubin

Glede na potrebe in želje staršev bomo izvedli tudi Šolo za starše.