Dragi učenci, učenke, spoštovani starši in sodelavci, sodelavke!

Kljub pouku na daljavo bo naša šolska knjižnica ponovno odprta. Vsem učencem in delavcem šole, ki potrebujete gradivo iz šolske knjižnice, bomo omogočili dostop do knjig, in sicer po naslednjem urniku:

• ponedeljek in torek od 11.00 do 13.30 in
  • sreda in četrtek od 11.00 do 13.00.

Če bo potrebno, bo knjižnica en dan v tednu odprta tudi popoldne od 14. do 16.00.

Knjige naročite na elektronski naslov: nada.zunec@guest.arnes.si.

Ali je knjiga prosta, lahko preverite preko sistema COBISS. Tukaj je kratek vodnik po COBISSU.

Predhodno naročene knjige (naročite jih en dan prej ali vsaj vsak dan od ponedeljka do četrtka do 9.00) bodo pripravljene, prevzeli pa jih boste lahko pri vhodu 1, in sicer tako, da boste pozvonili.

V sporočilu navedite naslov knjige in po možnosti tudi avtorja. Hkrati lahko vrnete knjige, ki jih imate izposojene iz šolske knjižnice in ste jih že prebrali. V skladu z navodili NIJZ damo vse vrnjene knjige v karanteno za 3 dni.

Prosimo vas, da se ob prevzemu gradiva držite vseh navodil in priporočil NIJZ za preprečitev širjenja okužbe z virusom (uporaba zaščitnih mask, razkuževanje rok  in varnostna razdalja).

Veselimo se srečanja z vami.

Vodstvo šole in

vaša knjižničarka, Nada Žunec