Spoštovani starši!

Strokovnjaki z Referata za medobčinsko redarstvo in promet pri Mestni občini Slovenj Gradec so že dalj časa opazovali prometni režim pri naši šoli. Ugotovljeno je, da z obstoječim prometom ni zagotovljena prometna varnost naših učencev. Kratkoročno pa so naredili že nekaj korakov:

• Prvo parkirišče pri šoli je namenjeno za dovoz prvošolcev, na obstoječi tabli so zapisane dovoljene ure parkiranja ob začetku in koncu pouka.
  • Uslužbenci Referata za medobčinsko redarstvo bodo pri naši šoli od 21.11.2016 opozarjali voznike na nepravilno vožnjo, parkiranje itd.
  • V prihodnje bodo pričeli tudi zaračunavati globe.

Z različnimi strokovnjaki iščejo celostno rešitev na tem območju, ker želijo poskrbeti za prometno varnost naših učencev, delavcev in obiskovalcev šole.

Vas, starši, pa prosimo, da upoštevate naša priporočila:

• Otroci iz bližnje okolice naj prihajajo v šolo peš.
  • Iz avtomobila naj vaš otrok izstopi na avtobusni postaji pri športni dvorani.
  • Če pripeljete prvošolčka, parkirajte za kratek čas na prvem parkirišču pri šoli.

Hvala za razumevanje in  lep pozdrav

Nada Duler, ravnateljica