Dragi učenci, spoštovani starši!

Glede na to, da se v zadnjem času pojavljajo resnejše kršitve Pravil šolskega reda in Hišnega reda Druge Oš Slovenj Gradec v zvezi z uporabo mobilnih telefonskih in drugih elektronskih naprav, vas obveščamo, da se bomo pravil dosledno držali vsi delavci šole. To pomeni, da bomo učenci, ki bo kršil pravila, odvzeli napravo in jo vrnili staršem. Da bi se izognili neljubim dogodkom, vas pozivamo, da učenci pred prihodom v šolo telefone izklopite in pospravite v torbe ali garderobne omarice, druga možnost pa je, da jih pustite doma. Vse navedeno velja tako za ure pouka, odmore, varstvo vozačev, jutranje vratstvo in podaljšano bivanje.

Z upoštevanjem pravil bomo mirno in brez zapletov pričakali konec šolskega leta.

Ravnateljica: Nada Duler