slika clanekje naslov prireditve, ki smo jo letos skupaj z našimi učenci pripravili za vas. Z vašim obiskom ste napolnili športno dvorano do zadnjega kotička.

Izkazali ste spoštovanje do dela vaših otrok, mentorjev in mentoric ter vseh zaposlenih na šoli in nam dali potrditev, da smo na pravi poti.
Iskrena hvala za prostovoljne prispevke za Šolski sklad in prireditve Druge osnovne šole Slovenj Gradec.

Dragi učenci, učenke!

V torek, 15. 3. 2016, ste opravili izjemno delo. Ravno zaradi vaše ustvarjalnosti, kreativnosti in delavnosti, saj ste na vaje redno prihajali pred in po pouku, v popoldanskem času in tudi ob sobotah dopoldne, so naše prireditve takšne, kot so – DOBRE, ZELO, ZELO DOBRE.
In to smo MI – DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC.
Hvala vam.

Nekaj utrinkov iz prireditve si lahko ogledate v tej predstavitvi (klikni za ogled datoteke).
Vodstvo in kolektiv Druge OŠ