V četrtek, 3.12.2015 je na Prvi osnovni šoli Slovenj Gradec potekalo šahovsko tekmovanje za učence in učenke posamično. Tega tekmovanja se je iz naše šole udeležilo sedem tekmovalcev v treh kategorijah: Luka Vaupot, Gašper Vaupot, Tadej Pečnik, Maks Vaupot, Luka Solina Skrbinek, Tia Lah in Eliza Vaupot.

V vseh treh kategorijah, kjer smo imeli predstavnike iz naše šole,  so naši učenci dosegli prvo mesto:

  • Eliza Vaupot v kategoriji učenke do letnika 2007,       sah
  • Maks Vaupot v kategoriji učenci do letnika 2007 in
  • Luka Vaupot v kategoriji učenci do letnika 2004.

Odličen dosežek naših učencev sta dopolnila še Gašper Vaupot in Tia Lah s 3. mestom v svoji kategoriji in se poleg prvouvrščenih uvrstila na regijsko tekmovanje, ki bo v torek, 15.12.2015 na Osnovni šoli Radlje ob Dravi.

Čestitamo za odličen uspeh.

 

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)