Od torka, 16. 6., do petka, 19. 6., so se učenci prve triade preizkušali v znanju tenisa.

Čas osnovne šole je čas spoznavanja novih, neznanih stvari, učenci so radovedni, težijo po iskanju nepoznanih vsebin in dogodkov. Glede na to, da tenis spada med športe, ki jim v učnem načrtu ni namenjeno veliko ur, je tudi ta šport za učence nekaj novega.

Menimo, da so športni dnevi najprimernejši za vključevanje tenisa v osnovnošolski šport.

Tenis center Murko nam vsako leto omogoča brezplačno realizacijo športnega dne na njihovih igriščih. Tudi trenerji nam teniška znanja ponujajo brezplačno. Učenke in učenci so aktivni in uživajo v novih športnih vsebinah. Kdo ve, morda se kdo od njih navduši in začne redno trenirati.

Ob tej priložnosti bi se zahvalila celotni ekipi Tenis centra Murko. Upam, da bomo tudi v prihodnje tako dobro sodelovali.

Jožica Jug

DSC_0053 DSC_0040 DSC_0044 DSC_0049