logo_poklicna_trznicaV soboto, 10. 1. 2015, smo v Slovenj Gradcu v sodelovanju z osnovnimi šolami Mislinjske doline in srednjimi šolami koroške, savinjske in podravske regije, Podjetniškim centrom Slovenj Gradec in Mocisom izvedli že drugo poklicno tržnico.

Namen dogodka je bilo spoznavanje različnih možnosti izobraževanja, pridobivanje informacij o posameznih programih, izobraževanju ter o možnosti nadaljnjega izobraževanja oziroma zaposlitve.

Srednje šole so pripravile izredno dobre predstavitve svojih programov, tako da so lahko učenci in starši pridobili veliko informacij o posameznih programih, izobraževanju, možnosti zaposlitve …

Prepričani smo, da tovrstne predstavitve pripomorejo k lažji in premišljeni odločitvi o nadaljnji poklicni poti.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate tukaj (klikni za ogled fotogalerije).