Dragi učenec, učenka!

oxford

Prisrčno te vabimo na srečanje z našim nekdanjim najuspešnejšim učencem Vitanom Blagotinškom, ki že drugo leto obiskuje prestižno Univerzo Oxford v Londonu.

Govoril bo o svoji poti od zaključka osnovne šole do vpisa na univerzo. S fotografijami in svojimi doživetji bo predstavil način življenja študenta in študijske programe na Oxfordu, ki se v marsičem razlikujejo od naših.

Predavanje bomo popestrili s kratkim kulturnim programom. Po srečanju bo Vitan pripravljen odgovarjati tudi na tvoja vprašanja.

Srečanje z Vitanom bo v četrtek, 11. 12. 2014, ob 18.00, v šolski avli Druge OŠ Slovenj Gradec.

Veseli bomo, če se boš tega enkratnega dogodka udeležili skupaj s svojimi starši.

Lep pozdrav

Koordinatorici srečanja:                                                                                                               Ravnateljica:

Nada Žunec                                                                                                                                       Nada Duler

Helena Gaberšek