V torek, 22. aprila, je svetovni dan Zemlje. Zato bodo v petek, 25.4.2014, tudi na naši šoli potekali različni dnevi dejavnosti, vsi pa bodo povezani z ekološko-okoljskimi vsebinami.

Učenci, v šolo pridete ob 8.20.  Zberete se v določeni učilnici in dvignete malico. Ne pozabite s seboj prinesti stekleničk za vodo, nahrbtnikov in dežnikov.

Prvo šolsko uro boste ponovili o ločevanju odpadkov. Najkasneje ob 9.30 se po skupinah odpravite na teren.  Za delo na terenu boste potrebovali pisalo, zvezek in tršo podlago. Napravite tudi kakšno fotografijo. Bodite primerno obuti in oblečeni. V vsaki skupini se boste tudi dogovorili, koliko časa boste na terenu ter kdaj in kje boste pisali poročila in seminarske naloge.

Prepričani smo, da bo dan minil v prijetnem razpoloženju in da se bomo naučili veliko novega. S svojim ekološko osveščenim ravnanjem bomo pripomogli, da bo naša Zemlja še naprej najlepši modri planet.

Petra Račnik in Metka Čas, koordinatorici dneva dejavnosti ob dnevu Zemlje