Spoštovani starši!

V skladu s Pravilnikom o organiziranju šolskih prevozov in povračilu stroškov prevoza v MO Slovenj Gradec in v skladu z navodili MO Slovenj Gradec vam v prilogi posredujemo vloge za

a) BREZPLAČEN ORGANIZIRAN PREVOZ,

b) ZA VKLJUČITEV V ORGANIZIRAN ŠOLSKI PREVOZ Z DOPLAČILOM,

c) ZA POVRAČILO STROŠKOV PREVOZA za šolsko leto 2014/2015.

Prosimo vas, da si v Pravilniku, ki je dostopen na povezavi http://www.slovenjgradec.si/media/uploads/files/pravilnik%20o%20prevozu%20otrok.pdf preberete, katere ugodnosti lahko koristite.

Če je bil vaš otrok vozač že v letošnjem šolskem letu 2013/14, ne bo večjih sprememb. O številu prevozov za določeno smer bo odločila občina na podlagi prijav. V primeru, da bo organiziran le en privoz in en odvoz, se bo moral časovno prilagoditi učencem, ki začnejo najprej in končajo najkasneje.

Skladno z določili pravilnika je določen tudi datum, do kdaj morate starši oz. otroci oddati vlogo, in sicer najkasneje do petka,  4. 4. 2014. Izjemoma bomo vlogo sprejeli še v naslednjem tednu.

Prosimo, da natančno izpolnite za vas ustrezne obrazce in jih pravočasno vrnete razredniku Vašega otroka oz. pomočnici ravnateljice.