Spoštovani starši in učenci,

obveščamo vas, da je Štab civilne zaščite podal mnenje, da bi se lahko šolski prevozi od ponedeljka, 10. 2. 2014, naprej opravljali na vseh relacijah po predvidenem voznem redu.

Zaradi otoplitev v naslednjih dneh ni pričakovati nadaljnjega padanja drevja in ledu z drevja. Vsekakor pa lahko na posameznih lokacijah na cesto še pade kakšna veja ali kakšno drevo, ki je bilo v preteklih dneh poškodovano. Čiščenje cest poteka, vendar gre za zamuden in dolgotrajen postopek.  Vsekakor pa normalne prevoznosti cest še nekaj časa ne bo moč zagotoviti.

Kadar prevozniki ocenijo, da prevoza ne morejo varno izvesti (sneg, led ipd. na vozišču), tega nemudoma prekinejo in otroke napotijo domov ali se niti ne pripeljejo do izhodiščne točke.

Starši, prosimo vas, da tudi sami spremljate situacijo in ocenite, ali je za vašega otroka varno, da se napoti v šolo.

Hvala za razumevanje