Obveščamo vas, da bo jutri, v torek, 4.2.2014, pouk potekal po ustaljenem urniku oz. bo prilagojen glede na odsotnost učiteljev in učencev.

Štab Civilne zaščite Slovenj Gradec je sprejel sklep, da so ceste v Slovenj Gradcu in okolici tako nevarne, da Mestna občina Slovenj Gradec do nadaljnega ne bo organizirala šolskih prevozov.

Predlagamo, da do nadaljnjega ostanejo doma vsi tisti učenci, ki imajo zaradi izrednih razmer nevarno pot v šolo. Če boste starši ocenili, da vaš otrok zaradi varnosti ostane doma, bo v šoli opravičeno odsoten.

Za jutri odpovedujemo tudi roditeljski sestanek za starše otrok iz 8. razreda.

Zaradi vremeskih razmer je prestavljeno tudi področno tekmovanje iz zgodovine. O novem datumu boste pravočasno obveščeni. Prav tako šolska rokometna ekipša ne bo odpotovala na tekmo v Ormož.