Tradicionalni tek in pohod je tudi letos v Slovenj Grdec privabil množico tekačev in pohodnikov iz vse Slovenije. V toplem nedeljskem dopoldnevu, 20.10.2013, je sodelovalo okrog 600 tekačev in 100 pohodnikov. Učenci naše šole so dobro tekmovali v uličnih tekih. Zlato medaljo je osvojila Lana Potočnik iz 2.b, srebrno medaljo sta si pritekela Urban Prošt iz 3.b in Nastja Stopernik 3.a, bronasto medaljo pa sta osvojila Lana Epšek in Luka Temnikar iz 3.b razreda. Čestitke! Pohoda na Kremžarjev vrh se je udeležilo 25 učencev in učenk Druge osnovne šole Slovenj Gradec in vsi so osvojili vrh. Športna prireditev je bila odlično organizirana in je potekala v prijetnem vzdušju. Vsi udeleženci so prejeli spominske majice.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate tukaj (klikni za ogled fotogalerije).