V četrtek, 10. 10. 2013, so imeli učenci 1.c razreda na Podružnici Pameče-Troblje TEHNIŠKI DAN-IZDELUJEMO IZ NARAVNIH MATERIALOV.

Obiskala nas je BOTRA JESEN in nam pričarala prijetno jesensko vzdušje s polno košaro jesenskih pridelkov. Kasneje so se nam pridružili dedki in babice in skupaj z njimi so otroci ustvarjali. Nastali so lepi izdelki iz različnih semen. Z njimi smo okrasili šolsko avlo. Vsak si je izdelal še ptičko iz storžev.

Naše druženje smo zaključili s pogostitvijo s čajem in pecivom, kjer so lahko babice in dedki tudi poklepetali. Dedki in babice so bili veseli povabila, saj so se udeležili v velikem številu.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate na fotografijah (klikni tukaj za ogled fotogalerije).

Učiteljici Branka Strmčnik in Nataša Naglič