V petek, 10.5. 2013, se bo ob 17. uri  v MERCATOR CENTRU s svojo dejavnostjo predstavil RK Območnega združenja RK Slovenj Gradec.

V programu bodo sodelovali tudi Mladi člani RK naše šole. Člani RK bodo občanom merili krvni tlak, na voljo bodo informacije o delu Območnega združenja RK Slovenj Gradec, otroci bodo lahko ustvarjali v likovnih delavnicah, hkrati pa bomo zbirali tudi živila za ljudi, ki so potrebni pomoči  pod geslom: »TAKO MALO JE POTREBNO, PA TAKO VELIKO NAM POMENI.«

Prepričana sem, da bi tudi vi radi pripomogli k veselju pomoči potrebnim v naši občini, zato vas v imenu RK prosim, da tudi vaša družina sodeluje v tej akciji. Živila bodo učenci lahko prinašali  v svoje razrede od četrtka, 9.5.2013 do četrtka, 16.5.2013, ko jih bomo ob 8.10 uri  zbrali v avli šole in predali predstavnikom OZ RK.

Že vnaprej se vam iskreno zahvaljujem in vas ponovno vabim na predstavitev s programom, ki bo v petek ob 17. uri v Mercator Centru Slovenj Gradec.

Boža-Božena Lesjak,
mentorica MČ RK Druge OŠ Slovenj Gradec
(Skupno 17 obiskov, današnjih obiskov 1)