Slovenski zajtrk

Na podružnični šoli Pameče-Troblje smo v okviru SLOVENSKEGA ZAJTRKA  poleg zdrave prehrane  pri malici izvedli tudi nekaj dejavnosti na to temo.

Poudarili smo pomen zajtrka za naše dopoldansko delo pri pouku.

Učencem  smo povedali, da so nekatere dobrote s kmetij  naše regije ( mleko, med, jabolka in kruh).

Učenci 1. razreda so si ogledali risanko o čebelici Maji in  pri LVZ naredili na to temo trganko .

Vsi učenci na šoli so si ogledali tudi mladinsko zabavno izobraževalno oddajo o kranjski sivki.

Vsak učenec je dobil tudi zloženko o čebelah, naših nepogrešljivih opraševalkah rastlin.

Vodja podružnice

Sabina Lorber