ŠOLSKA PREHRANA

Obveščamo vas, da so učenci  konec šolskega leta prejeli obrazec Prijava na šolsko prehrano za šolsko leto 2011-2012. Tudi v tem letu namreč velja lani sprejet Zakon o šolski prehrani. Po tem zakonu so vsi učenci upravičeni do splošne subvencije za malico, pod določenimi pogoji pa tudi do subvencije za kosilo in dodatne subvencije za malico, ki jo lahko uveljavite starši oz. skrbniki.

Bodite pozorni!  Pogoj za priznanje subvencije je pravilno izpolnjena prijava.  Prosimo vas, da skrbno izpolnite prijavo in ne pozabite izpolniti izjave, s katero uveljavljate splošno in morebitno dodatno subvencijo za malico oziroma subvencijo za kosilo. Če ta izjava ne bo izpolnjena, se bo štelo, da se odpovedujete subvenciji iz državnega proračuna in boste stroške prehrane vašega otroka krili v celoti.

Če vloge še niste oddali, vas prosimo,  da izpolnjeno vlogo v čim krajšem času prinesete v tajništvo šole. Prijavo lahko oddate tudi po pošti.

Več informacij o šolski prehrani si lahko preberete na spodnji povezavi: