RAZRED RAZREDNI-ČARKA POGOVORNE URE ZA UČENCE GOVORILNE URE
Kdaj? e-naslov

1. a

 

Branka Karel dnevno 10 min. pred poukom in po njem ponedeljek, 11.5012.40 branka.karel@druga-os.si
1. b Anita Dokl dnevno 10 min. pred poukom in po njem torek, 11.5512.40 anita.dokl@druga-os.si
2. d Maja Kruhek dnevno 10 min. pred poukom in po njem sreda, 11.0511.50 maja.kruhek@druga-os.si
2. a Natalija Javornik dnevno 10 min. pred poukom in po njem torek, 10.15 – 11.00 natalija.javornik@druga-os.si
2. b Nataša Kavšak dnevno 10 min. pred poukom in po njem četrtek, 11.0511.50 natasa.kavsak@druga-os.si
3. a Katja Uršič dnevno 10 min. pred poukom in po njem sreda, 10.1511.00 katja.ursic@druga-os.si
3. b Minka Koprivnik Zih dnevno 10 min. pred poukom in po njem petek, 10.15 – 11.00 minka.koprivnik-zih@druga-os.si
4. a Jožica Vajt dnevno 10 min. pred poukom in po njem torek, 9.109.55 jozica.vajt@druga-os.si
4. b Nives Kodrun dnevno 10 min. pred poukom in po njem četrtek, 11.0511.50 nives.kodrun@druga-os.si
4. d Nina Juraja dnevno 10 min. pred poukom in po njem četrtek, 11.0511.50 nina.juraja@druga-os.si
5. a Tatjana Glavič dnevno 10 minut pred poukom sreda, 12.4513.30 tatjana.glavic@druga-os.si
5. b Emilija Počič dnevno 10 min. pred poukom in po njem sreda, 9.109.55 emilija.pocic@druga-os.si

UČITELJI V ODDELKIH PODALJAŠNEGA BIVANJA

 

UČITELJICA / UČITELJ POGOVORNE URE ZA UČENCE GOVORILNE URE
  Kdaj? e-naslov
Dominika Peršak dnevno 10 min. pred poukom ali po njem ponedeljek, 11.5012.40 dominika.persak@druga-os.si
Jožica Kastelec dnevno 10 min. pred poukom ali po njem ponedeljek, 8.20–9.05 jozica.kastelec@druga-os.si
Olga Bauer Po dogovoru po dogovoru olga.bauer@druga-os.si
Irena Rihtarič po dogovoru torek, 11.0011.45 irena.rihtaric@druga-os.si
Anica Hribernik po dogovoru po dogovoru anica.hribernik@druga-os.si
Veronika Gnamuš po dogovoru po dogovoru veronika.gnamus@druga-os.si
Karin Popovič po dogovoru ponedeljek, 9.109.55 karin.popovic@druga-os.si
Tanja Jeseničnik po dogovoru po dogovoru tanja.jesenicnik@druga-os.si
Jože Brunčko po dogovoru po dogovoru joze.bruncko@druga-os.si

V času posebnih razmer se lahko z učitelji dogovorite za govorilno uro po e-pošti.

(Skupno 3.165 obiskov, današnjih obiskov 5)