Naša šola bo organizirala izobraževanje na daljavo preko različnih komunikacijskih kanalov (e-pošta staršev, e-pošta učencev, spletne učilnice, pisna navodila, ki so jih učenci že dobili ali pa jih bodo dobili po e-pošti ali na spletni strani šole). Spodbujajte svoje otroke, da odgovorno opravijo samostojno učno delo. V primeru težav ali vprašanj naj se učenci 2. in 3. VIO sami obrnejo na učitelje, za mlajše pa vprašanja posredujete vi. Elektronske naslove učiteljev najdete pod zavihkom Šola/učitelji, video vodič prijava učenca v e-pošto pa v levem stolpcu.

Pod dodanimi zavihki pa smo vam pripravili tudi nekaj nasvetov, kako preživljati čas, ko moramo ostati doma.

Nada Duler, ravnateljica

Zelo smo ponosni na naše učence, ker sodelujejo in vemo, da zmorejo priti do cillja!

Napotki za delo doma (Center za krepitev zdravja Slovenj Gradec; izdelala psihologinja Mojca Šipek): moj dnevnik-1

NAPOTKI ZA UČENJE PDF-3

(Skupno 3.190 obiskov, današnjih obiskov 1)