V mesecu januarju sta bila izvedena državna tekmovanja v šahu posamično in iz znanja astronomije za Dominkovo priznanje.
Tekmovanje v šahu se je izvajalo v Postojni v nedeljo 14. januarja. Tega tekmovanja sta se udeležila dva naša učenca in sicer Luka Vaupot iz 7.b in Eliza Vaupot iz 4.a. Luka je tekmoval v kategoriji dečkov do 15 let in dosegel odlično 14 mesto med 51 tekmovalci, Eliza pa je tekmovala v kategoriji deklic do 12 let in dosegla odlično 20 mesto med 52 tekmovalkami. Oba sta bila ena najmlajših v svojih kategorijah.
Državno tekmovanje iz znanja astronomije se je odvijalo v Murski Soboti v soboto,
6.januarja. Na to tekmovanje se je uvrstila le ena naša učenka in sicer Niki Globočnik Šegel iz 8.c razreda ter s prikazanim znanjem osvojila srebrno Dominkovo priznanje.
Vsem udeležencem tekmovanj čestitamo za prikazano znanje.
(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)