Tretješolci smo v torek, 13. 6. 2017, šli na zaključno ekskurzijo. Najprej smo se z avtobusom odpeljali do Libelič,  kjer smo si pod vodstvom prijaznih Libeličanov ogledali kmečki muzej, staro učilnico in črno kuhinjo. Da nam vlak ne bi ušel, smo se hitro odpravili na železniško postajo. Tam smo komaj čakali, da je pripeljal vlak. Poleg nas je še veliko otrok ta dan šlo na izlet v Maribor. Stisnili smo se in odpeljali do Vuzenice. Od tam smo se odpeljali do dvorca Bukovje. Dravit lepo skrbi zanj. Imajo čudovit park, ogromen zeliščni vrt … V samem dvorcu smo videli prekrasne sobane. Tudi muzej o samoosvojitvi in bukvarna sta nas navdušila. S tem izletom smo lepo zaokrožili, kar smo se tri leta učili pri spoznavanju okolja (preteklost, kmečko delo, promet in življenjska okolja – zeliščni vrt).

Nekaj utrinkov si lahko ogledate tukaj (klikni za ogled fotogalerije).

Učenci in učiteljice 3. r