Spoštovani starši!

Na šolo se je obrnilo nekaj staršev, ki so potrebovali dodatne informacije ob novem načinu prijav in odjav na šolsko prehrano.

Ponovno vas obveščamo, da bo šola oz. računovodstvo pripravljalo podatke o prijavah na šolski obrok na osnovi seznama, ki ste ga nam posredovali skupaj s podpisano pogodbo.

Vnos prijavljenih obrokov bo SKRB ŠOLE in ne vas staršev.  Vaša SKRB je le VNOS SPREMEMB v aplikacijo (v primeru odsotnosti … bolezni)  ali pa pokličete na telefon  02 88 39 948 – računovodstvo, lahko pa to sporočite tudi v kuhinjo šole.

Nov mesec bo ODPRT in pripravljen za vašega otroka 5 dni pred pričetkom novega meseca. Vi si lahko pregledate vnesene nastavitve, odjavljate in dodatno prijavljate obroke za cel mesec vnaprej, hkrati pa lahko vidite, kateri obroki vam bodo za pretekli mesec tudi zaračunani. Morebitne nepravilnosti nam lahko sporočite že pred izpisom računa oz. položnice.

Še enkrat:

Celotna skrb za aplikacijo je na strani šole, vi le prijavljate in odjavljate svojega otroka v primeru SPREMEMB.

Računovodstvo in vodstvo šole