Vsako leto na naši šoli poteka tekmovanje za čiste zobe ob zdravi prehrani, in to pod mentorstvom zobozdravnice Tanje Čas in asistentke Majde Mirkac, na podružnici pa zobozdravnice Hane Koležnik in asistentke Mete Hudrap.  Letošnje leto je na matični šoli zmagal 2.a-razred, na podružnični šoli pa 6.c-razred. Zato so bili učenci vabljeni  na osrednjo zaključno prireditev Tekmovanje za čiste zobe ob zdravi prehrani med slovenskimi osnovnošolci v dvorano Tivoli v Ljubljani. V zabavnem delu programa so bili z nami Kapitan Aquafresh, akrobati Dunk Kings in glasbena skupina Čuki, ki so poskrbeli za veliko plesno zabavo. Med več kot 700 osnovnimi šolami Republike Slovenije je IO Stomatološke sekcije SZD razglasil in nagradil najboljše med najboljšimi, tj. devet regijskih zmagovalcev in naj razred Slovenije. Po programu smo za nagrado šli še v center mesta, na Prešernovem trgu pojedli sladoled in uživali v predstavi uličnega gledališča.

Nakaj utrinkov si lahko ogledate tukaj (klikni za ogled fotogalerije).

Katja Jenko