Bravo, naši parlamentarci – Zala, Kaja in David. Zelo pogumno, odgovorno in z jasno vizijo so omenjeni učenci zastopali našo šolo na OTROŠKEM OBČINSKEM PARLAMENTU, ki se je odvijal v sredo, 27. 1. 2016, v prostorih Mestne občine Slovenj Gradec. Letošnja tema je imela naslov Pasti mladostništva. Med drugimi so povedali, da se v obdobju odraščanja mladi večkrat srečujejo z različnimi pastmi in da je pri tem izjemno pomembno znanje o raznih posledicah, ki sledijo določenim dejanjem. Izpostavili so, da se lahko s pozitivnim zgledom in upoštevanjem dobronamernih nasvetov izognejo marsikateri težavi, ki jo bo odraščanje prineslo na njihovo pot, ob tem pa je nujno negovati nesebičnost, disciplino, odgovornost in poštenost.

Alenka Puc