Obveščamo vas, da je Javno podjetje Komunala Slovenj Gradec d.o.o je v okviru prijave potreb po kadrovskih štipendistih v šolskem letu 2016/2017 prijavilo štipendije za sledeče izobraževalne programe za srednje poklicno izobraževanje:

Poklic / smer izobraževanja Raven izobrazbe Število štipendij
INŠTALATER STROJNIH INSTALACIJ 4 2

Vse učence, kandidate za kadrovsko štipendijo, vabimo, da na naslov Javnega podjetja komunala Slovenj Gradec d.o.o., Pameče 177 a, 2380 Slovenj Gradec (ali na elektronski naslov milena.jost@komusg.si) posredujejo prošnjo za kadrovsko štipendijo za pridobitev poklica inštalater strojnih instalacij. K prošnji priložite zadnje šolsko spričevalo in morebitna priznanja in pohvale za dosežke med dosedanjim šolanjem.
Dodatne informacije so vam na voljo na telefonski številki 02 88 120 35 (Milena Jošt) ali na zgoraj navedenem elektronskem naslovu.
Za sodelovanje se vam najlepše zahvaljujejo in pozdravljajo.
Pripravila                                                                                        Direktor:
Milena Jošt                                                                                     Jožef Dvorjak, dipl. inž. str.

Helena Gaberšek