e-twining

Tudi naši drugošolci so postali del najbolj vznemirljive učne skupnosti v Evropi.
E-Twinning spodbuja sodelovanje evropskih šol na podlagi visoko motivacijskega delovnega okolja ter tako nudi podporo, orodja in storitve, ki šolam poenostavljajo oblikovanje kratkoročnih in dolgoročnih partnerstev na katerem koli predmetnem področju.
Tudi v okviru predmeta Tuj jezik – angleščina smo vzpostavili stik. Tako je šestdeset drugošolcev oblikovalo novoletno čestitko s spremljajočim se voščilom. Namenili so ga sovrstnikom na osnovni šoli Burnside Primary School v Cramlingtonu.
Z izmenjavo voščil želimo vzpostaviti vez za nadaljnje sodelovanje. Verjamemo, da je to temelj dobre prakse v okviru tega projekta. In sedaj nestrpno pričakujemo povratna sporočilca naših prijateljev iz oddaljene Anglije.

photo 4[4] - Kopija photo 3 (2) - Kopija photo 2[2] (2) - Kopija photo 1[6] - Kopija photo 1 (2) - Kopija photo (8) - Kopija photo 5[3] photo 5 (2) - Kopija photo 4[6] - Kopija

photo 1[2] (3)

Mentorica: