V četrtek, 21. 5. 2015, je naša šola v Ljubljani ponovno prejela priznanje Javnega sklada za kulturne dejavnosti
KULTURNA ŠOLA ZA OBDOBJE 2015 – 2020.
Pohvalimo pa se lahko še s posebnim priznanjem za
IZREDNE DOSEŽKE IN IZJEMNO USPEŠNO DELO NA PODROČJU MEDGENERACIJSKEGA POVEZOVANJA.

JSKD podeljuje ta naziv šolam, ki imajo v svojem vzgojno-izobraževalnem programu jasen cilj – dvigniti kakovost in obseg aktivnega in pasivnega kulturnega udejstvovanja učencev in njihovih staršev, starih staršev ter mentorjev v sklopu obšolskih dejavnosti, ki niso del šolskega kurikula.
Na naši šoli si prizadevamo za ustrezno kulturno vzgojo, ustvarjalnost učencev na raznolikih umetnostnih področjih, podpiramo kakovostne dosežke ter skrbimo za izobraževanje udeležencev in mentorjev kulturnega udejstvovanja.
Naša šola načrtno povezuje kulturno in šolsko okolje, ki sta v procesu kulturne vzgoje in izobraževanja nepogrešljiva partnerja.
Obe priznanji sta dokaz, da smo na pravi poti, hkrati pa obljuba, da bomo še naprej skrbeli za to, da bo naša šola žarišče kvalitetnih kulturnih programov v šoli kot tudi v širšem lokalnem okolju z namenom promocije ustvarjalnosti, vseživljenjskega učenja in povezovanja.

Pripravila: Nada Žunec, koord. kult. dej.

priznanje kulturna sola

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)