logo_popestrimo_pravi

Spoštovani starši,

ki ste svoje otroke prijavili na počitniške dejavnosti v okviru Popestrimo šolo.

V ponedeljek, 16. 2. 2015, se bomo zbirali na centralni šoli med 8.00-8.30. Odprt bo vhod št. 2., zbrali se bomo v likovni učilnici (takoj po stopnicah navzdol in desno). Otroci naj bodo toplo oblečeni, saj se bomo ob 8.30 odpravili ven in bomo večino dneva preživeli zunaj (obisk kmetije, dejavnosti na snegu). Obvezen je kombinezon/smučarske hlače, dobro je, da imajo s seboj rezervna oblačila, da se bodo po prihodu nazaj na šolo lahko preoblekli.
Na kmetiji bo na razpolago topel čaj, malico pa naj imajo otroci s seboj. V primeru nujnih dogodkov bomo dosegljivi na tel št. 031 259 422. Na šolo se bomo vrnili do 13h.

V torek, 17. 2. 2015, bo zbiranje prav tako potekalo med 8.00-8.30. Odprt bo vhod št. 2., zbrali se bomo v likovni učilnici. Dejavnosti bodo nato potekale na šoli (peka krofov, izdelovanje kurenta, šemljenje). Otroci lahko pridejo v kostumih. S seboj naj imajo malico.

Mentorica: Tanja Jeseničnik