V sredo, 11.2.2015, smo imeli na Drugi osnovni šoli Slovenj Gradec zimski športni dan. Učenke, učenci in učitelji razredne in predmetne stopnje smo preživeli čudovito športno dopoldne v naravi. Snega je bilo dovolj, da smo lahko smučali in sankali. Učenci predmetne stopnje so se sankali na Volkovih Ozarah, nekateri so se podali na zimski pohod proti Kremžarjevem vrhu. Učenci, ki so izbrali smučanje, pa so se odpeljali na smučišče Bukovnik. Smučišče je res kot snežna pravljica sredi neokrnjenih koroških hribov. Odlično smučišče, prijazni ljudje. Učenci razredne stopnje so se sankali in igrali na Legnu in na Borovnikovem bregu. Hvala vsem delavcem Druge osnovne šole pri organizaciji in izvedbi športnega dne!

Učenke in učenci, želimo vam, da zimske počitnice preživite aktivno in koristno!

Nekaj utrinkov si lahko ogledate tukaj (klikni za ogled fotogalerije).

Aktiv športnih pedagogov