oxford

V četrtek zvečer, 11. 12. 2014, smo v šolski avli gostili našega najuspešnejšega učenca od obstoja naše šole, Vitana Blagotinška, ki že drugo leto uspešno študira na Univerzi v Oxfordu.

Z veseljem in veliko izkušnjami je odgovarjal na vprašanja učenk izbirnega predmeta retorika. Govoril je o svoji poti od zaključka osnovne šole do vpisa na univerzo. S fotografijami in svojimi doživetji je predstavil način življenja študenta in študijske programe na Oxfordu, ki se v marsičem razlikujejo od naših.

Veseli smo, da se Vitan tako rad vrača v Slovenijo, na Koroško in še posebej tudi na našo šolo. Kot sam pravi, ga na osnovno šolo vežejo čudoviti spomini in si med nami vedno znova »napolni baterije«.

Koordinatorici srečanja:

Helena Gaberšek

Nada Žunec

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)