Spoštovani starši in učenci!

Preko učencev (devetošolcev) smo vas informirali o Dnevu odprtih vrat.

Slovenska podjetja bodo v četrtek, 27. novembra 2014, ob 16h odprla svoja vrata za učence, njihove starše in učitelje osnovnih šol. Namen te akcije je približati poklice, ki so manj poznani, učencem in njihovim staršem.

V kolikor se odločite za obisk katerega koli podjetja, vas prosimo, da to sporočite šolski svetovalni delavki. Več o tem si lahko preberete v prilogah:

oz. v obvestilih, ki smo jih vam posredovali iz šole ali pa pokličete šolsko svetovalno delavko.

Tudi sicer na šoli že poteka poklicno svetovanje oziroma informiranje. Z devetošolci smo obiskali Srednjo šolo Ravne, trenutno potekajo predstavitve izobraževalnih programov Šolskega centra Slovenj Gradec. Prav tako vse učence in starše 9. razredov vabim na individualne razgovore v zvezi s poklicno odločitvijo.

Lep pozdrav.

Helena Gaberšek