sukTudi v letošnjem šolskem letu bodo učenci naše šole sodelovali v projektu Slovenski učni krogi (SUK). Letošnja tema projekta je Izzivi 21. stoletja.

Projekt se prične s pripravo 15. septembra in traja do zaključka vse do 14. decembra 2014. Vse podrobnosti in rezultate lahko spremljate na SUK portalu (http://url.sio.si/izzivi2014).

V projektu bodo poleg naše šole sodelovale še:

  • OŠ Košana
  • OŠ Brezovica
  • OŠ Polje
  • DSŠ Lendava
  • Gumnazija Ljutomer

Iz naše šole so se v projekt prijavili naslednji učenci: Kaja Budna, Nina Zorman, Zala Breznik Domej, Ana Planinšek, Rok Cerovečki, Maša Jakopič, Maja Voršič Lesjak in Hana Klančnik. Prijave učencev v projekt zbiramo še ta teden. V kolikor si še kdo želi pridobiti veščine raziskovalnega dela in spoznavati vrstnike iz drugih šol na malce dugačen način, je vabljen, da se čimprej prijavi pri koordinatorju projekta g. Klemenčiču (kabinet pri učilnici 31).

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)