V letošnjem šolskem letu, sta bili obe folklorni skupini naše šole zelo aktivni in uspešni. Poleg prireditev na šoli, smo sodelovali tudi na srečanju otroških folklornih skupin, kjer sta bili obe skupini dobro ocenjeni, starejša skupina pa se je uvrstila tudi na regijsko raven. Povabljeni smo bili tudi k sodelovanju pri izpeljavi Nacionalnega  odprtja TVU 2014 in Parade učenja v Slovenj Gradcu TER prejeli posebno zahvalo.

Vsi člani in mentorica, bi se radi zahvalili staršem in učiteljem za podporo, spodbudo in pomoč pri izpeljavi posameznih programov in nastopov. Posebej pa bi se radi zahvalili našemu zvestemu godcu Eriku Odru, ki nas je vedno z veseljem spremljal in razveseljeval na vajah in nastopih. Član folklorne skupine je bil vseh devet let. Čestitamo.

Rinčice in mentorica Dominika Peršak