V soboto, 18. 1. 2014, smo v sodelovanju s Prvo OŠ Slovenj Gradec organizirali POKLICNO TRŽNICO. Predstavilo se je 16 srednjih šol koroške, podravske in savinjske doline s svojimi pestrimi izobraževalnimi programi, ter Zavod za zaposlovanje in Mocis.

Poklicno tržnico je obiskalo zelo veliko devetošolcev in njihovih staršev. Vabilu so se odzvali tudi osmošolci s starši.

Odzivi so pozitivni tako s strani učencev,  staršev kot tudi s strani posameznih srednjih šol. V prihodnje želimo Poklicno tržnico razširiti še s predstavitvami nekaterih poklicev. K sodelovanju si želimo povabiti tudi ostale osnovne šole Mislinjske doline.

Upam, da smo z organizacijo tega dogodka pomagali učencem izbrati pravo pot do poklicne odločitve oz. do izbire ustrezne srednje šole.

Hvala vsem sodelujočim za sodelovanje!

Tukaj si lahko ogledate nekaj utrinkov s prireditve (klikni za ogled fotogalerije).