Na Drugi OŠ Slovenj Gradec bomo tudi letos organizirale akcijo: »NAJ DOBRO OHRANJENA IGRAČKA VAŠEGA OTROKA DOBI NOVEGA LASTNIKA,« pod okriljem akcije RK: »BOŽIČEK IN DEDEK MRAZ POTREBUJETA VAS.«

V akciji lahko sodelujejo vsi učenci od 1. do 5. razreda  naše šole. Do srede, 4.12. 2013 naj bi otroci v šolo prinesli dve ali tri dobro ohranjene  igrače (eno za šolski sejem in eno ali dve za RK, za katere menijo, da je čas, da zamenjajo svojega lastnika. Šolski sejem igračk bo v avli naše šole v četrtek, 5.12. 2013, prvo šolsko uro, kjer bodo tisti učenci, ki bodo igračke prinesli, lahko igračke tudi kupovali  za 1 evro. Izkupiček od prodanih igrač bomo dali v DOBRODELNI SKLAD Druge OŠ Slovenj Gradec.

Igračke, ki ne bodo dobile novega lastnika, bomo skupaj s tistimi, ki jih bodo vaši otroci namenili otrokom socialno ogroženih družin, podarili RK ter še kateri ustanovi ali društvu, če bo igračk dovolj.

Hvala za sodelovanje!

                                                            Učiteljice razredne stopnje

 

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)