star_papir

Spoštovani,

se jezite zaradi starih reklamnih listov in starega časopisnega papirja, ki vam je v napoto?!

Devetošolci Druge osnovne šole Slovenj Gradec smo se tudi letos odločili, da vam pomagamo odstraniti papirnato nadlogo, in tako očistiti naše okolje.

Se sprašujete, kako?

V petek, 18. 10. 2013, od 10.00 do 13. 00, bomo v mestu Slovenj Gradec z okolico izpeljali akcijo zbiranja starega papirja. Prosimo vas, da nam pri tem pomagate tudi vi.

Zvezanega v pakete nam ga pripravite pred vhodna vrata hiš ali blokov. Lahko pa ga dostavite tudi za šolo, kjer je že pripravljen zabojnik za star papir.

Denar od prodanega papirja bomo namenili za Šolski in Dobrodelni sklad Druge OŠ Slovenj Gradec, del pa za organizacijo našega zaključka – Valeto.

Hvala za razumevanje in vašo pomoč

Devetošolci Druge osnovne šole