Spoštovani starši!

V skladu z Letnim delovnim načrtom za šolsko leto 2012/13 bomo za nadarjene učence 8. in 9. razredov organizirali Tabor za nadarjene, ki bo izveden v četrtek, 06. 06. 2013, in petek, 07. 06. 2013, na ekološko turistični  kmetiji Lešnik. Učencem bomo na taboru ponudili različne dejavnosti, v katerih bodo razvijali svoja močna področja.

Prevoz do kmetije Lešnik bo organiziran, in sicer bomo izpred Druge OŠ Slovenj Gradec z avtobusom krenili ob 8. 30.

Otrok naj ima s seboj pisala, pribor za osebno higieno, topla športna oblačila in udobno obutev ter spalno vrečo. Prespali bomo na seniku, ki ima urejena ležišča. Možno bo prespati tudi v hiši. Za prehrano bo poskrbela kmetija Lešnik.

Tabor za nadarjene bomo zaključili v petek, 07. 06. 2013, s predstavitvijo našega dela, in sicer ob 16.30. Zato vas vljudno vabimo, da se zaključka tabora udeležite tudi Vi.

Prosimo vas, da po zaključku tabora poskrbite za prevoz svojih otrok domov.

Tabor za nadarjene je nadstandardni program. Stroške boste poravnali preko položnice. Cena je 20 €. Dodatne informacije dobite na telefon 02 88 39 944 ali po e-mailu: helena.gabersek@druga-os.si.