Obvestilo za starše!

V soboto, 06. 04. 2013, bomo na šoli izvedli projektni dan ob svetovnem dnevu zdravja (nadomeščamo 03. 05. 2013).

V okviru projektnega dne bodo na šoli potekale delavnice na temo zdrave prehrane, pomena gibanja in čustvenega ter duševnega zdravja.

Kako bo potekal dan?

V šolo pridemo vsi peš (podrobno obvestilo o tem boste dobili do konca tedna).

Z delavnicami bomo pričeli ob 8. 20. Skupaj se bomo učili, kako negovati in ohranjati naše dragoceno zdravje.

Ob 11. 00 bomo vsi skupaj odšli v mesto in se pridružili hoji po mestnih poteh za zdravje in smeh. Zelo bomo veseli, če se boste hoje udeležili tudi vi.

Jutranjega varstva, podaljšanega bivanja in kosila ta dan ne bo!

V primeru slabe vremenske napovedi naj bo otrok primerno obut in naj s seboj prinese dežnik ali dežni plašč, ker bomo kljub dežju izvedli hojo za zdravje.

Po svojega otroka pridite pred Drugo osnovno šolo ob 12. 00. Učenci vozači bodo imeli organiziran prevoz v vse smeri samo ob 12. 00.

Ravnateljica: Nada Duler