StefanV sredo, 6.marca 2013 je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje za bronasto Stefanovo priznanje. Udeležilo se ga je 21 osmošolcev in 15 devetošolcev.
Aljaž Jeram (8.b), Tinkara Ošlovnik (8.b), Žiga Andrejc (9.b), Eva Vodopija (9.c) in Nika Jeromel (9.c) so dosegli na tekmovanju najboljše rezultate in bodo našo šolo zastopali na regijskem tekmovanju, ki bo v petek, 22. marca na osnovni šoli Radlje ob Dravi.
Bronasto priznanje so dosegli:
– osmošolci: Doroteja Lužnik (8.a), Nik Stefančič (8.a), Lara Jeromel (8.a), Aljaž Jeram (8.b), Tinkara Ošlovnik (8.b), Patricija Kavčič (8.b), Klemen Dobnik (8.b), Luiza Jusufi (8.b) in Amila Rošić (8.b).
– devetošolci: Luka Gril (9.a), Žiga Andrejc (9.b), Ožbej Vene (9.b), Eva Vodopija (9.c) in Nika Jeromel (9.c)

Čestitamo vsem udeležencem tekmovanja za prikazano znanje!

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)