Učenci predmetne stopnje bodo jutri, v petek, 08. 03. 2013, prespali noč na šoli oz. se udeležili srečanja z gospo Janjo Vidmar v okviru bralne noči. Letošnje bralne noči se bodo udeležili tisti učenci, ki so do 8. 3. 2013 prebrali vsaj tri knjige za bralno priznanje.

knjiga_janja_vidmar

Zbrali se bodo ob 19.30 v šoli, kjer jih bodo pričakale učiteljice in ostali delavci šole.  S seboj morajo imeti spalno vrečo ali odejo, copate in zobno krtačo. Oblečeni naj bodo v športna oblačila.

Tisti učenci, ki bodo noč prespali na šoli, morajo s seboj prinesti tudi svojo najljubšo knjigo in si v njej izbrati odlomek, ki ga bodo prebrali svojim vrstnikom pred spanjem.

Blazine, na katerih bodo prespali, jim bomo zagotovili v šoli.

V soboto, 09. 03. 2013, bomo z bralno nočjo zaključili ob 8.00.

Prosimo starše, katerih otroci ne bodo noči prespali na šoli, da se s svojim otrokom dogovorite, kdaj boste prišli po njega. Aktivnosti (s plesom) bodo potekale do približno 24.00.

Veselimo se prijetnega druženja z vašim otrokom.

Dogajanje na bralni noči boste lahko spremljali preko videokonference (navodila za spremljanje preko videokonference so objavljena spodaj).

Če si želite ogledati srečanje z gospo Janjo Vidmar, kliknete na spodnjo povezavo:

kliknete “Enter as a Guest” ter vpišete ime in/ali priimek ter vstopite v videokonferenco (kliknete “EnterRoom”).

Zapisala: Nada Žunec