Za nami je prijetno druženje. Čajanka je priložnost, ko drug drugemu naklonimo čas in pozornost. Vedno smo veseli vašega obiska, še posebej ob prireditvah, ki nas povezujejo.

Naš božično-novoletni bazar, prav tako kot predavanje dr. Mira Cerarja, je bil tudi letos zelo dobro obiskan. Razstavljeni so bili izdelki naših učencev, vaših otrok, ki so jih izdelali pod mentorstvom posameznih učiteljev. S prostovoljnimi prispevki smo za dobrodelni sklad zbrali 674,03 €.

Nedavne poplave so prizadele tudi družine naših učencev. Zato smo se na šoli, skupaj z učenci, odzvali in organizirali dobrodelno akcijo »Pomagajmo si med seboj«. S pomočjo te akcije smo zbrali 1.260,25 € (prispevki učencev, delavcev šole in donacije staršev), ki jih bodo prizadeti v poplavah porabili za odpravo škode.

Hvala vsem, ki ste pomagali.

(Knjigo dr. Mira Cerarja »Pamet v krizi« lahko po ceni 25,00

kupite v šolski knjižnici do konca decembra.)

Ravnateljica: Nada Duler