V petek, 26. 10. 2012, smo imeli na Drugi osnovni šoli Slovenj Gradec ples za noč čarovnic. Ta je bil zelo zanimivo pripravljen, saj smo se devetošolci izjemno potrudili in organizirali pravo Las Vegas zabavo. Avla je bila lepo okrašena z raznobarvnimi utripajočimi se lučkami in reflektorji, kar je dalo plesu prav poseben čar.

Moramo se pohvaliti tudi z visoko udeležbo učencev, kar je posledica naše super propagande (plakati, objave na šolskem radiu itd.).

Vstopnina je bila le 50 centov, udeleženci pa so si lahko kupili tudi svetleče zapestnice.

V učilnici 20 smo imeli svojo trgovino, v kateri smo prodajali hrano in pijačo (vse po 1€). V njej smo pričarali pravo romantično vzdušje, saj smo na mize postavili svečke, prtičke in umetne rože.

Lahko rečemo, da je bil ples res velik uspeh. Vsi smo se dobro zabavali. Devetošolci smo zaslužili tudi nekaj denarja, ki ga bomo lahko porabili za valeto ob koncu šolskega leta.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate tukaj (klikni za ogled fotogalerije).