Spoštovani učenci in starši !

K akciji zbiranja odpadne električne in elektronske opreme s sloganom »Ni debate – v Gorenje Surovino dajte stare aparate!« (ki jo v mesecu oktobru organizira podjetje Gorenje Surovina d.o.o., družba Zeos in Koroški Radio v sodelovanju s koroškimi osnovnimi šolami ter vami) se je pridružila tudi naša šola, zato vabimo vse, ki imate doma kakršenkoli kos odpadne električne in elektronske opreme, da ga oddate na šoli v zato pripravljen zabojnik na parkirišču za šolo in o tem obvestite hišnika (tel. 031 506 500).

AKCIJA BO NA DRUGI OŠ  POTEKALA OD 1. 10. DO 24. 10.  2012

KAJ SE ZBIRA:

• VELIKI GOSPODINJSKI APARATI
    (hladilniki, zamrzovalne skrinje in omare, štedilniki, pralni stroji, sušilni stroji, pomivalni stroji, električni radiatorji, mikrovalovne pečice …)
  • TELEVIZORJI IN RAČUNALNIŠKI MONITORJI
    (TV aparati in računalniški monitorji)
  • MALI GOSPODINJSKI APARATI (sesalniki, , električno orodje, tiskalniki, računalniki, mikserji, radio aparati, likalniki, ocvrtniki, likalniki, razni mlinčki, elektronske tehtnice, električne metle …)
  • DROBNI APARATI (telefoni, GSM aparati, električne igrače, MP3, brivniki, feni, tipkovnice, miške, polnilci, el. ščetke, USB …)
  • ODPADNE BATERIJE, SIJALKE

Za večje aparate  prosimo, da jih starši odpeljete od ponedeljka do petka (med 7.00 in 18.00 uro) in v soboto (med  8.00 in 13.00 uro) na:

• Gorenje Surovina d.o.o., Pameče 163, Slovenj Gradec, Gorenje Surovina d.o.o., Dobja vas 188, Ravne, Gorenje Surovina d.o.o., Mariborska cesta 44, Radlje in poveste, da je to namenjeno za DRUGO OŠ.

Lep pozdrav!                                                                                                                                                         Ravnateljica: Nada DULER