Naša šola se je sodelovala na natečaju »PROSTOVOLJEC LETA« in najbolj dejavne učenke-prostovoljke so bile povabljene na zaključno prireditev ob podelitvi priznanj najboljšim prostovoljcem.
Prireditev je potekala, 14.6.2012, na Brdu pri Kranju in jo je gostil predsednik RS dr. Danilo Turk s svojo soprogo. Prostovoljke so dobile tudi priznanje za sodelovanje in delo na področju prostovoljnega dela.

Prostovoljke so delovale na različnih področjih v prostorih šole in izven nje. Pripravljale so delavnice za mlajše učence ( ustvarjalne, glasbene, naravoslovne, kinološke…), sodelovale pri različnih dejavnostih na šoli, spodbujale medvrstniško pomoč,  pomagale so učencem- tujcem in učencem z učnimi težavami.

slika1

Klikni tukaj za ogled fotogalerije.